image

Twój koszyk

logo
MENU
Aplikacja Woolet To co czyni
Wooleta inteligentnym.
Woolet działa dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej. Po rozpakowaniu nowego portfela lub trackera musisz zsynchronizować go z aplikacją Woolet. Pozwala to na otrzymywanie powiadomień i śledzenie produktów na mapie przez cały czas. img Pięć kroków do instalacji i synchronizacji aplikacji Główne cechy Aplikacji Woolet
 • Kompatybilna z systemami Android i iOS
 • Połączenie Bluetooth z kilkoma urządzeniami Woolet
 • Ostatnio widziana lokalizacja na mapie
 • Nawigacja portfela i odczyt pozycji na mapie
 • Notyfikacje, kiedy portfel znika z zasięgu
 • Możliwość "zadzwonienia" do portfela
 • Strefy Ciszy w domu czy pracy
 • Rejestracja karty Lost&Found
Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet
Ściągnij Aplikację Woolet na Androida lub iOS
Jest i zawsze będzie za darmo!
Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet
POKAŻ WSZYSTKO
Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet
Zintegrowana wewnątrz konstrukcji portfela z baterią do ponownego ładowania Najbezpieczniejsza i niewidzialna elektronika Panel elektroniczny Wooleta jest niemal niewidzialny, więc potencjalny złodziej nie zauważy inteligentnego systemu w portfelu, który zabrał. W ten sposób będziesz w stanie odnaleźć zgubę w mgnieniu oka. Tylko zintegrowana elektronika zapewni Ci stuprocentowe bezpieczeństwo. Nie ufaj urządzeniom śledzącym, które wkłada się do zwykłego portfela.
Mają one trzy ogromne wady:
 • 1
  Można je bardzo łatwo wyjąć, więc twój portfel nie jest wcale chroniony
 • 2
  Sprawiają, że portfel się wypycha i niszczą jego kształt
 • 3
  Ich baterie trzeba wymieniać albo wyrzucić
POKAŻ WSZYSTKO
Bezprzewodowe ładowanie Bateria do ponownego ładowania bez plączących się kabli. Other smart wallets out there have disposable or replaceable batteries that inflate the cost, and while you're waiting for the replacement, your wallet is useless. Woolet charges on a wireless pad using Qi-technology. It’s the simplest method: You just put the wallet (or any other Qi-supported device) on top of the pad, you hear a "beep" signal, and there you go – charging!

Co więcej, nasze produkty są wydajne energetycznie i potrzebują ładowania raz na kilka miesięcy.
Jeśli nie posiadasz bezprzewodowej ładowarki, możesz ją kupić w naszym internetowym sklepie.
ZOBACZ TERAZ
Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet
POKAŻ WSZYSTKO
Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet
Śledź, kontroluj i dzwoń do Wooleta Znalezienie portfela nigdy nie było prostsze. Zyskaj pełną kontrolę nad kosztownościami i nigdy więcej nie zgub portfela dzięki śledzącym możliwościom aplikacji Woolet.
 • Ile razy wyszedłeś z domu i zauważyłeś, że zapomniałeś portfela dopiero kiedy miałeś zapłacić za śniadanie? Nidy więcej się tak nie zawstydzisz! Jeśli zostawisz Wooleta w domu czy pracy, notyfikację otrzymasz błyskawicznie.
 • O nie! Zostawiłeś portfel gdzieś w domu, ale nie masz pojęcia gdzie? Pamiętasz czasy, kiedy żałowałeś, że nie możesz zadzwonić do kluczy? Cóż, w końcu możesz!
 • Sprawdź ostatnio widzianą lokalizację twojego portfela kiedy nie jesteś pewny gdzie go położyłeś. Otrzymasz precyzyjną lokalizację na mapie i wskazówki jak dotrzeć do tego miejsca.
POKAŻ WSZYSTKO
Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet OTO 10% ZNIŻKI NA NASTĘPNE ZAMÓWIENIE* *promocja nie dotyczy Zestawów Dołącz do społeczności Wooleta, a otrzymasz tę oraz mnóstwo innych zniżek i promocji! Wystarczy, że podasz nam swój email.
NO THANKS, I will just pay the regular price