image

Twój koszyk

logo
MENU
Tworzymy eleganckie i funkcjonalne produkty, z których jesteśmy dumni Uważamy, że gadżety powinny przede wszystkim ułatwiać nam życie. Ma to szczególne znaczenie w dzisiejszym, rozpędzonym świecie, gdzie nawet proste przedmioty stają się coraz bardziej skomplikowane, a ich jakość pozostawia wiele do życzenia.

Stawiamy na wygodę i minimalizm. Produkujemy proste w obsłudze i jednocześnie zaawansowane technicznie akcesoria, które zachwycają swoim stylem i jakością. Akcesoria, których sami chcemy używać.

Nie zapomnieliśmy o naszych korzeniach. Woolet nigdy nie dotarłby tak daleko, gdyby nie wspaniali ludzie, którzy zaufali nam i uwierzyli w naszą ideę bezpiecznego portfela. W trakcie kampanii na Kickstarterze w 2015 roku wsparło nas aż 2627 osób, przekazując łącznie 332694 dolary. Nigdy o Was nie zapomnimy! Dziękujemy Wam i dziękujemy naszym obecnym klientom, za to że jesteście z nami. To Wy pozwalacie realizować naszą ideę i dlatego Woolet zawsze będzie projektował nowe produkty w oparciu o Wasze wskazówki i dla Waszej wygody.
Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet
Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet
Nie zapomnieliśmy o naszych korzeniach Woolet nigdy nie dotarłby tak daleko, gdyby nie wspaniali ludzie, którzy zaufali nam i uwierzyli w naszą ideę bezpiecznego portfela.

W trakcie kampanii na Kickstarterze w 2015 roku wsparło nas aż 2627 osób, przekazując łącznie 332694 dolary.Nigdy o Was nie zapomnimy!

Dziękujemy Wam i dziękujemy naszym obecnym klientom, za to że jesteście z nami. To Wy pozwalacie realizować naszą ideę i dlatego Woolet zawsze będzie projektował nowe produkty w oparciu o Wasze wskazówki i dla Waszej wygody.
Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet OBEJRZYJ WIDEO (1 MIN)
Poznaj Woolet - inteligentny portfel o niepowtarzalnym stylu Naszym celem od samego początku było stworzenie wysokiej klasy inteligentnych portfeli, które nie będą mieć sobie równych. Dla potrzeb i wygody naszych użytkowników zaprojektowaliśmy modele o różnym stylu i funkcjonalności, tak aby każdy znalazł u nas coś dla siebie.
Wykonanie Do kwestii wykonania naszych produktów przykładamy wyjątkowo dużo uwagi. Woolet ma się wyróżniać, ale nie w krzykliwy sposób. Minimalizm, klasyczny wygląd, prosty styl, doskonałe materiały, subtelne detale, ergonomia i trwałość - te określenia definiują nasze produkty.

Portfele linii Woolet, to ręcznie robione arcydzieła, powstają z rąk doświadczonych rzemieślników i wyłącznie z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Robimy też ukłon w stronę miłośników ekologii i oferujemy im wegańskie portfele, które nie różnią się funkcjami i jakością od skórzanych modeli, a wykonane są w 100% z najlepszych, organicznych materiałów.
Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet
Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet
Komfort i technologia Woolet łączy komfort z nowoczesną technologią. To portfele, które podkreślają świetny gust ich posiadaczy. Wygodnie pomieścisz w nich wszystkie dokumenty, karty i pieniądze, a w modelach biznesowych również paszport i kartę pokładową. Obecność zintegrowanej elektroniki w ich wnętrzu jest praktycznie niewyczuwalna. Możesz wręcz zapomnieć, że korzystasz z inteligentnego portfela, ale on nie zapomni o Tobie i będzie nieustannie czuwał, abyś nigdy go nie zgubił.

Dzięki wbudowanej baterii czas pracy Twojego inteligentnego portfela może wynosić od tygodnia, nawet do jednego miesiąca. Gdy stan baterii jest niski, po prostu naładuj ją - zajmie Ci to około trzech godzin i Twój portfel znowu będzie gotów do ochrony Twoich kosztowności.
Woolet zrobi wszystko, abyś go nie zgubił Elektronika ukryta w jego wnętrzu pozostaje w stałym kontakcie z aplikacją na Twoim smartfonie i reaguje, gdy tylko uzna, że dzieje się coś złego. Woolet powiadomi Cię, gdy zapomnisz zabrać go ze sobą i na Twoje polecenie wyda sygnał dźwiękowy, abyś łatwo go odszukał. W wybranych modelach możesz aktywować alarm antykradzieżowy, który uruchomi sygnał dźwiękowy, gdy ktoś niepowołany poruszy Twój portfel.

Aplikacja zapamiętuje położenie portfela i gdy stracisz go z zasięgu, możesz sprawdzić ostatnią znaną lokalizację i skutecznie odnaleźć zgubę. Jeśli nie znajdziesz portfela na własną rękę, zaangażuj w to innych użytkowników Wooleta. Oznacz go w swojej aplikacji jako zgubiony, a każdy członek społeczności Woolet otrzyma komunikat, gdy znajdzie się w pobliżu Twojej zguby.
Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet
Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet
Akcesoria Woolet to jeden portfel o wielu możliwościach. Możesz go wyposażyć w specjalnie zaprojektowane akcesoria, pasujące do wybranych modeli.

Miłośnikom przygód spodoba się Woolet Multitool - mini narzędzie wielkości karty kredytowej, które pełni aż 24 funkcje. Zaprojektowaliśmy też miniaturowy długopis oraz poręczne notesy. Bez problemu mieszczą się w dedykowanych portfelach, dzięki czemu zawsze będziesz mieć je pod ręką i wygodnie zanotujesz swoje pomysły.
Woolet to nie tylko portfele Asortyment Wooleta to także breloki śledzące (trackery), które mają te same inteligentne funkcje co nasze portfele. Możesz je przypiąć do kluczy, walizki, obroży dla zwierzaka lub do innych przedmiotów, na których Ci zależy. Tracker zadba także o bezpieczeństwo Twoich dzieci - co ma szczególne znaczenie w zatłoczonych miejscach np. w trakcie podróży.

Wszyscy rodzice wiedzą, jak ciekawskie bywają ich pociechy i jakie to stresujące uczucie, gdy tracimy je z oczu. Aplikacja mobilna może obsługiwać kilka różnych urządzeń i nic nie stoi na przeszkodzie, abyś miał pod kontrolą wiele ważnych przedmiotów, na przykład w podróży. Oferujemy też pokrowce zabezpieczające karty kredytowe oraz inne akcesoria: etui do telefonów, stylowe ładowarki, kable i podkładki pod myszy. Wszystkie dopasowane stylem i jakością wykonania do inteligentnych portfeli Woolet.
Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet
Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet
Przyszłość Wooleta Do tej pory ponad 10000 osób na całym świecie zaufało naszym produktom. To bardzo motywuje do działania i daje nam pewność, że to co robimy podnosi jakość ich życia. Mimo tak dobrych wyników, wiemy, że to dopiero początek naszej drogi i jeszcze wiele przed nami. Dużo uwagi poświęcamy opiniom naszych klientów i mamy wiele pomysłów na kolejne produkty, godnie reprezentujące filozofię marki Woolet.

Chcemy jak najlepiej wykonywać swoje zadanie: dostarczać Ci wyjątkowe akcesoria, które zachwycą swoją jakością i usprawniają Twoje codzienne życie.

Dziękujemy za to, że jesteś z nami.

JESZCZE NIE MASZ WŁASNEGO WOOLETA?

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU!
PRZEJDŹ DO SKLEPU
Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet OTO 10% ZNIŻKI NA NASTĘPNE ZAMÓWIENIE* *promocja nie dotyczy Zestawów Dołącz do społeczności Wooleta, a otrzymasz tę oraz mnóstwo innych zniżek i promocji! Wystarczy, że podasz nam swój email.
NO THANKS, I will just pay the regular price